Нарада щодо збереження громадського порядку в місті

Дата: 14.11.2019 11:39

Перший заступник міського голови Лелека Ю. М. під час спільної зустрічі з заступником начальника Богуславського відділенння поліції, керівником патрульної поліції, майором поліції Сорокун В. Д. обговорили спільні дії та заходи для збереження громадського порядку в місті, запобігання розвитку злочинності, регулювання некримінальних дій шляхом формування і підтримання належних відносин з громадськістю.
Вирішено співпрацю розпочати з патрулювання міста вже найближчої п'ятниці (15.11.19р.) До даного заходу буде запропоновано долучитись громадським організаціям (зокрема представники ГО БСТКП "Чистий простір", які були присутні на зустрічі) та відповідним службам. Активісти міста, небайдужі громадяни теж можуть прийняти участь в патрулюванні, яке розпочнеться о 19.00 від приміщення відділення поліції.