Т. в. о. Вільховецького старостинського округу

Дата: 16.01.2020 13:32

Відбулося офіційне представлення тимчасово виконуючого обов'язки в.о.старости Вільховець (Калинівка, Половецьке, Семигори).
На 14 сесії 7 скликання від 16. 12. 2019 року депутатами було підтримано проект рішення "Про добровільне приєднання територіальних громад
сіл Вільховець, Калинівка, Половецьке, Семигори
Вільховецької сільської ради Богуславського району
Київської області та територіальних громад сіл Тептіївка,
Дешки Тептіївської сільської ради Богуславського району
Київської області до Богуславської міської об’єднаної
територіальної громади Богуславського району Київської області". Мешканці села Вільховець (які були присутні на сесії Богуславської міської ради) висловили свою недовіру сільському голові та рекомендували депутатам не підтримувати її кандидатуру на посаду в.о. старости а лише підтримати перехід сіл Вільховець, Калинівка, Половецьке до складу Богуславської ОТГ.
За розпорядженням міського голови обов'язки тимчасово виконуючого старости були покладені на члена виконавчого комітету Богуславської міської ради, начальника відділу державного архітектурно - будівельного контролю - Харченко Олексія Олександровича.
Вітаємо Олексія Олександровича!
Щиро бажаємо конструктивної роботи, невичерпних сил та успіхів у всіх починаннях!