Засідання комісії з питань освіти і науки, культури та відродження духовності, сім'ї, молоді, фізкультури та спорту, охорони здоров'я, материнства, дитинства, соціального захисту, охорони навколишнього середовища та взаємодії з учасниками АТО

Дата: 21.02.2020 08:54

На комісії з питань освіти і науки, культури та відродження духовності, сім'ї, молоді, фізкультури та спорту, охорони здоров'я, материнства, дитинства, соціального захисту, екології, охорони навколишнього середовища та взаємодії з учасниками АТО було розглянуто 164 заяви жителів Богуславської громади щодо надання матеріальної допомоги, на суму приблизно 200 тис.грн. Також депутатський склад комісії розглянув та рекомендував підтримати депутатам Богуславської міської ради "Програму розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини Богуславської об'єднаної територіальної громади на 2020 - 2022 рік".