Розпорядження про проведення двомісячника благоустрою з 23.03.2020 року по 23.05.2020 року в Богуславській ОТГ

Дата: 20.03.2020 09:05

Відповідно до Закону України "Про благоустрій населених пунктів" ст 30 Закону України про місцеве самоврядування, з метою забезпечення утримання території населених пунктів у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об'єктів загального користування та створення умов сприятливих для життєдіяльності населення міським головою В. М. Дяченком було підписане розпорядження про проведення двомісячника благоустрою з 23.03.2020 року по 23.05.2020 року в Богуславській ОТГ. Створено штаб з організації проведення двомісячника з благоустрою та доручено КП БМР "Богуславблагоустрій" забезпечити виконання заходів по озелененню, впорядкуванню населених пунктів та прилеглих територій, очищенню водних джерел, ліквідації стихійних сміттєзвалищ, привести в належний санітарний та естетичний стан парки, сквери, дитячі та спортивні майданчики та ін. об'єкти...
Суб'єктам господарювання, всіх форм власності, провести прибирання прилеглих територій та здійснювати постійний нагляд, згідно правил благоустрою.