Відповідно до протоколу №12 позачергового засідання Київської обласної комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 17 квітня 2020 року вирішено!

Дата: 21.04.2020 12:52

Відповідно до протоколу №12 позачергового засідання Київської обласної комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 17 квітня 2020 року вирішено:
- з метою вжиття необхідних додаткових заходів для відвернення загрози, забезпечення безпеки і здоров'я громадян та запобігання поширенню на території Київської області коронавірусної хвороби COVID - 19, внести зміни до пункту 1.5 протоколу №11 від 10 квітня 2020 року Київської обласної комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та викласти в такій редакції:
"1.5. Закрити для відвідування кладовища на території міст, селищ та сіл Київської області, окрім проведення поховань відповідно до норм, встановлених на час дії карантину".

Термін: негайно та до покращення епідемічної ситуації.

Затверджено тимчасово виконуючим обов'язки голови Київської обласної державної адміністрації В. Володіним