Розпорядження міського голови №171-ОС від 19.08.2019 р. "Про проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади" щодо Кисленко А.В.

Дата: 27.08.2020 09:52

ПІБ особи, щодо якої здійснюється перевірка Посада Дата початку перевірки Заява про проведення перевірки та декларація Результати проведення перевірки
1 Кисленко Альона Валеріївна Претендент на посаду спеціаліста 1 категорії відділу з питань земельних відносин, агропромислового комплексу та екології  19.08.2019р.

Заява

Декларація

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Кисленко Альони Валеріївни не застосовуються забарони, передбачені частинами третьою та четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади"