Двомісячник з озеленення та благоустрою населених пунктів Богуславської територіальної громади розпочато!

Дата: 02.04.2021 10:51

З приходом перших весняних днів  на території Богуславської громади стартував двомісячник благоустрою – таке рішення підтримали члени виконавчого комітету на черговому засіданні.  Відповідні роботи розпочалися вже 29  березня, а завершаться – 29 травня.

1 квітня працівники виконавчого комітету Богуславської міської ради та соціально-гуманітарного управління  взяли участь у комплексі заходів, спрямованих на поліпшення благоустрою міста: прибирання та очистка узбережжя річки Рось, озеленення та поліпшення санітарного стану міста.