«ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО» НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ НА КИЇВЩИНІ ВІДБУВАЄТЬСЯ З ВИПЕРЕДЖЕННЯМ ГРАФІКУ

Дата: 08.07.2021 16:38

У Київській області тривають будівельні роботи на об‘єктах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».  Частину проєктів завершать вже в липні, хоча згідно з планом мали завершити у вересні-жовтні.

«Йдеться про завершення будівельно-монтажних робіт у садочку «Казочка» в смт Красятичі та реконструкцію стадіону комунального закладу Київської обласної ради “Білоцерківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів” в місті Біла Церква», – зазначив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін.

Крім того, в серпні планується завершити зведення академії спорту в Бучі та урочисто відкрити її до 30-річчя незалежності України, а також модернізувати школи в Яготині та селі Жоравка Бориспільського району.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА.