ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРУ УКРАЇНИ

Дата: 23.08.2021 11:42

23 серпня 2021 року о 900 год. на території Богуславської міської територіальної громади відбулися урочисті заходи  до Дня Державного Прапору України.

Зі словами привітання  до жителів громади та гостей міста звернувся міський голова Хоменко Віталій Миколайович.

У цей святковий день почесне право підняти Державний Прапор України надано Руденко Юрію, учаснику АТО, голові громадської організації «Об’єднане братерство воїнів АТО» та Миколенко Ірині, молодшому сержанту ЗСУ України, учаснику АТО.

Почесне право покладання квітів до підніжжя пам’ятника Героям небесної Сотні надано кращим учням Богуславського академічного ліцею №1 Гончарову Данилу та Остапенко Анастасії, до пам’ятника Кобзареві Українського народу Т.Г. Шевченка учням ОЗО Богуславського ліцею №2 Шманенко Вдадиславу та Козяр Владі, до пам’ятного знаку Героям у Російсько-Українській війні учням Богуславського навчально-виховного об"єднання "Ліцей №3-Мала академія наук" Карабіненко Івану та Сураєвій Ірині.