Велике будівництво. Програма Президента України

Дата: 30.09.2021 10:24

1.“ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО”: РЕКОНСТРУКЦІЯ ПРИЙМАЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ У ТЕТІЄВІ

2. “ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО”: ТРАСА Н-01 КИЇВ-ЗНАМ’ЯНКА (54 КМ)

Програма Президента України Володимира Зеленського Велике будівництво: роботи на трасі Н-01 Київ-Знам’янка на 54-му кілометрі.

3.“ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО”: ТРАСА Н-01 КИЇВ-ЗНАМ’ЯНКА (58 КМ)

Програма Президента України Володимира Зеленського Велике будівництво: роботи на трасі Н-01 Київ-Знам’янка на 58-му кілометрі.

4.“ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО”: ТРАСА Н-01 КИЇВ-ЗНАМ’ЯНКА (99 КМ)

Програма Президента України Володимира Зеленського Велике будівництво: роботи на трасі Н-01 Київ-Знам’янка на 99-му кілометрі.

5.“ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО”: ТРАСА Н-01 КИЇВ-ЗНАМ’ЯНКА (ПОБЛИЗУ КАГАРЛИКА)

Програма Президента України Володимира Зеленського Велике будівництво: оновлення траси Н-01 Київ-Знам’янка поблизу Кагарлика.

6.МАЙЖЕ ПІВ ТИСЯЧІ НОВИХ РОБОЧИХ МІСЦЬ З’ЯВИЛОСЬ НА КИЇВЩИНІ ЗАВДЯКИ «ВЕЛИКОМУ БУДІВНИЦТВУ»

480 нових робочих місць цьогоріч було створено на Київщині в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Відтак майже пів тисячі жителів були задіяні у вдосконаленні регіональної соціальної інфраструктури.

Про це сьогодні, 29 вересня, проінформував очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

««Велике будівництво» – це комплексна інвестиція у розвиток області. Ми не лише покращуємо умови в наших опорних соцзакладах. Ефективність програми значно більша. Впроваджуючи її, ми створюємо нові робочі місця для наших людей. Тільки цього року майже 500 жителів працевлаштували. Це вже плюс, адже вони мають заробіток у себе вдома, а не шукають його за кордоном», – прокоментував Василь Володін.

Нагадаємо: цьогоріч на Київщині в рамках «Великого будівництва» реалізується 19 проєктів – шість шкіл, шість дитсадків, шість спортивних об’єктів і сучасний центр надання адміністративних послуг. Частину з них у регіоні вже завершили.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА

7.ДВІ ШКОЛИ КИЇВЩИНИ ДО КІНЦЯ ЖОВТНЯ КАПІТАЛЬНО ВІДРЕМОНТУЮТЬ  У РАМКАХ «ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА»

На Київщині до кінця жовтня планують завершити капітальні ремонти двох шкіл. Йдеться про освітні заклади в селі Пашківка Макарівської громади та селі Вовчків Поліської громади.

Про це сьогодні, 29 вересня, повідомив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

«Частину запланованих проєктів у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» ми вже завершили. На решті об’єктів роботи в самому розпалі. Зокрема активно працюємо над покращенням умов у наших освітніх закладах. До кінця жовтня плануємо завершити капремонти у двох наших школах, які розташовуються у селах Вовчків і Пашківка. За сприятливих погодних умов зробити це встигнемо», – прокоментував Василь Володін.

Нагадаємо: у рамках «Великого будівництва» цьогоріч будівельно-монтажні роботи вже закінчили в трьох школах області. Це опорні навчально-виховні комплекси в селі Жоравка Яготинської громади та місті Яготин, а також школа №2 у місті Славутич.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА

8.ЗА КІЛЬКА ТИЖНІВ ЩЕ ОДИН СУЧАСНИЙ ДИТСАДОК З’ЯВИТЬСЯ НА КИЇВЩИНІ ЗАВДЯКИ «ВЕЛИКОМУ БУДІВНИЦТВУ»

На другу половину жовтня заплановане завершення капітального ремонту дитсадка в селі Студеники Бориспільського району.

«Дитсадок у Студениках розташовується у двоповерховій будівлі, збудованій у 1980 році. Важливо те, що капітальний ремонт закладу передбачає впровадження заходів із енергозбереження. Завдяки цьому економія споживання енергетичних ресурсів складе майже 59%», – уточнив Василь Володін.

У рамках капітального ремонту в будівлі дошкільного навчального закладу утеплюють фасад, цоколь, горище, а також замінюють покрівлю, вікна та двері.

Проєкт реалізується у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Його вартість складає 7,1 млн грн.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА

9.“ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО”: ТРАСА Н-07 КИЇВ-СУМИ-ЮНАКІВКА (0-15 КМ)

На трасі Н-07 Київ-Суми-Юнаківка зараз тривають роботи з оновлення на ділянці 0-15 кілометрів.

Проєкт реалізується у рамках програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво”.

10.“ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО”: ТРАСА Н-08 БОРИСПІЛЬ-ДНІПРО-МАРІУПОЛЬ (57-54 КМ)

На трасі Н-08 Бориспіль-Дніпро-Маріуполь зараз тривають роботи з оновлення 57-54 кілометрів.

11.“ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО”: ОНОВЛЕННЯ ТРАСИ Н-08 БОРИСПІЛЬ-ДНІПРО-МАРІУПОЛЬ

На трасі Н-08 Бориспіль-Дніпро-Маріуполь зараз тривають роботи з оновлення 54-56 кілометрів.