Щороку 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек!

Дата: 30.09.2021 11:00

Щороку 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек!

У цей день згадуємо і дякуємо за клопітку працю та високу місію бібліотекаря: виховувати грамотного читача, навчити його орієнтуватися у потоці інформації, уміло користуватися ресурсами та послугами бібліотеки.

Щирими словами привітав зі святом усіх фахівців бібліотечної спільноти нашої громади міський голова Віталій Хоменко, завітали з подарунками та музичними вітаннями й працівники соціально-гуманітарного управління міської ради.

Шановні працівники бібліотек! Прийміть щирі вітання з професійним святом, і побажання добра, міцного здоров’я, творчої наснаги, відчуття впевненості у необхідності своєї справи. Щастя, добробуту та любові вам і вашим родинам!