Богуславська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує!

Дата: 24.11.2021 15:23

«Гаряча лінія» на тему: «Переваги сплати податків і зборів, інших платежів, єдиного внеску  через єдиний рахунок»

Сьогодні начальник Богуславської ДПІ ГУ ДПС у Київській області Вікторія ПІДОПРИГОРА під час телефонного зв’язку «гаряча лінія» відповідала на запитання платників податків на тему: «Переваги сплати податків і зборів, інших платежів, єдиного внеску  через єдиний рахунок».

Надаємо увазі читачів найцікавішу  підбірку запитань – відповідей на дану тематику.

1. Що таке єдиний рахунок?

Єдиний рахунок — це рахунок, який платник податків за власним бажанням може відкрити в Казначействі та використовувати для сплати грошових зобов’язань та/або податкового боргу з податків та зборів, передбачених ПКУ і єдиного внеску.

1. Які переваги  при використанні єдиного рахунку?

Переваги запровадження системи сплати для бізнесу :

- значне зменшення затрат часу на формування платіжних доручень,

- зменшення кількості формування платіжних доручень,

- уникнення непорозумінь зі зміною рахунків,

- зменшення кількості помилково сплачених грошових зобов’язань.

Такий спосіб сплати податків є зручний та вигідний, оскільки скорочує платникам фінансові витрати і час на формування розрахункових документів.

1. Що потрібно зробити, щоб перейти на єдиний рахунок?

Щоб перейти на єдиний рахунок, необхідно здійснити три простих кроки:

1) через Електронний кабінет подати «Повідомлення про використання єдиного рахунку» за формою J/F 1307001 та отримати реквізити єдиного рахунку.

2) отримати квитанцію про включення до Реєстру платників, які використовують єдиний рахунок.

3) надати до обслуговуючого банку розрахункові документи із зазначенням реквізитів єдиного рахунку на загальну суму без визначення одержувачів або з визначенням одержувачів

Богуславська ДПІ ГУ ДПС у Київській області