Шановні військовослужбовці, учасники АТО та ветерани війн!

Дата: 06.12.2021 09:44

Шановні військовослужбовці, учасники АТО та ветерани війн!

Сьогодні святкуємо день сили й могутності української армії — День Збройних сил України! Вітаємо всіх, хто вибрав справою свого життя захист Батьківщини.

Нині маємо подякувати кожному, хто стоїть на захисті українських кордонів, цілісності, неподільності та єдності нашої країни. Українським воїнам ми дякуємо за те, що в нашому цивільному житті маємо змогу навчатися, працювати, піклуватися про родини, мирно розбудовувати нашу країну. Дякуємо вам, захисники й захисниці, за вашу хоробрість, силу й безмежну любов до Батьківщини. Пам’ятаємо кожного, хто у цій боротьбі поклав своє життя за наш мир і спокій.

Бажаємо залишатися відданими патріотами, професіоналами військової справи, людьми честі і обов'язку. Нехай ваші сім'ї та близькі завжди будуть вашим теплим і надійним тилом.