Обухівське РУ ГУ ДСНС України у Київській області інформує!

Дата: 09.12.2021 16:18

9 грудня проведено нараду з представниками Богуславської територіальної громади на тему популяризації, стану, розвитку добровільної та місцевої пожежної охорони.

Місцева чи добровільна пожежна охорона в населених пунктах забезпечить оперативне й швидке реагування на ліквідацію пожеж та інших надзвичайних ситуацій, які можуть виникнути на території певного населеного пункту. А це, без перебільшення, не лише врятоване майно, нажите громадянами впродовж багатьох років, а й врятовані людські життя.

Крім того під час зустрічі надано зразки буклетів на тему розвитку добровільної та місцевої пожежної охорони і визначено шляхи та методи розповсюдження агітаційних матеріалів стосовно розвитку добровільної та місцевої пожежної охорони, зокрема шляхом їх розміщення в мережах куточків з питань цивільного захисту, в місцях масового перебування людей, на підприємствах, установах та організаціях громади.