Інформація щодо якості атмосферного повітря за період 10.01-16.01.2022 в   межах  м.  Богуслава   Богуславської  територіальної   громади

Дата: 20.01.2022 11:23

Інформація щодо якості атмосферного повітря за період 10.01-16.01.2022

в   межах  м.  Богуслава   Богуславської  територіальної   громади

З метою інформування  громадян про стан навколишнього природного середовища відповідно до ст. 25, 25-1 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» Департамент екології та природних ресурсів КОДА надав інформацію дослідження якості  атмосферного повітря станцією спостереження , що знаходиться в м. Богуслав  по вул. Польова, 40.

Засоби вимірювання, які застосовуються при відбору проби повітря - сигналізатор - аналізатор  газів «Дозор - С» для вимірювання SO2, NO2, CO; блок детектування гамма - випромінювання БДБГ- 09 для вимірювання потужності еквівалентної дози гамма- випромінювання. Інформація  про державну  повірку : III кв. 2021 р.

Середнє значення результатів дослідження за тиждень :

Оксид вуглецю ( СО)-----  0,6055мг/ м3 при нормі 3,0 мг/ м3;

Діоксид азоту ( NO2 )------- 0,1004 мг/ м3 при нормі 0,04 мг/ м3;

Діоксид сірки (SO2)---------- 0,0892 мг/м3 при нормі 0,05мг/ м3;

Потужність ЕДР-----------------0,1452 мк3 в/ год. при нормі 0, 57мк3 в/год.          Перевищення граничнодопустимих концентрацій забруднюючих речовин на відстані чутливості контрольно - вимірювальних приладів зафіксовано по Діоксиду азоту --0,0604мг/м3;  Діоксиду сірки- 0,0392мг/м3. Виявлені перевищення, ймовірно, спричинені господарською  діяльністю підприємств та викидами від автотранспорту і твердопаливних опалювальних котлів, що знаходяться на відстані чутливості контрольно - вимірювальних приладів.

Петро  Пидюра, головний спеціаліст відділу агропромислового розвитку, екології та використання земель с/г призначення