Розпорядження про заборону торгівлі алкогольними напоями від 7 березня

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

БОГУСЛАВСЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

07 березня 2022 року                                                                                                № 48

Про заборону торгівлі алкогольними напоями на території Богуславської міської територіальної громади

На виконання наказу Обухівської районної військової адміністрації Київської області №35 від 06 березня 2022 року та з метою дотримання громадської безпеки і порядку, керуючись  Постановою Кабінету Міністрів України  від 29.12.2021 №1457 «Про затвердження Порядку заборони торгівлі зброєю, сильнодіючими хімічними і отруйними речовинами, а також алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі, в умовах правового режиму воєнного стану в Україні або окремих її місцевостях» Законами України «Про правовий режим воєнного стану, «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. ЗАБОРОНИТИ торгівлю алкогольними напоями на території Богуславської міської територіальної громади з 00:00 години 07.03.2022 до 24:00 години 31.03.2022.

2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника міського голови Салату О.П.

Міський голова                                                                      Віталій ХОМЕНКО