Увага! Оздоровлення дітей!

Дата: 22.07.2022 15:06

Формується група дітей пільгових категорій віком від 7 до 18 років для направлення на відпочинок та реабілітацію дітей до оздоровчого табору «Перлина Придністров’я» на період з 01 по 14 серпня 2022 року.

Право на безоплатні путівки мають:

1. Діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування;

2. Діти, батьки яких загинули (померли) і смерть яких пов’язана із захистом Батьківщини;

3. Діти із сімей, де один (обоє) із батьків проходить службу в Збройних силах України чи інших збройних формуваннях, що здійснюють захист територіальної цілісності України;

4. Діти із числа внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися з тимчасово окупованої території територіальних громад, що розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), а також внутрішньо переміщених осіб, у яких житло зруйноване або не придатне для проживання внаслідок пошкодження, спричиненого військовою агресією російської федерації.

Контактна особа: Бурбан Анастасія.

Контактний телефон: 068-888-14-95.

Адреса звернення: Богуслав, вул. Франка, 4, каб. 203.