ПРАКТИЧНІ ВІДПРАЦЮВАННЯ ПІД ЧАС «ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ»

Дата: 15.03.2023 15:32

15 березня рятувальники Обухівського районного управління разом з представником Національної поліції провели заняття у двох «Класах безпеки» для дітей закладів середньої освіти Богуславської МТГ.

Під час заходу співробітники ДСНС навчали дітей, що потрібно робити, аби не сталося пожежі, та як діяти у разі її виникнення. Рятувальники розповіли правила безпеки під час виявлення вибухонебезпечних предметів та у разі хімічної загрози. При проведенні заняття, на жаль, залунав сигнал «Повітряна тривога», тож всі присутні мали нагоду практично відпрацювати дії у разі повітряної небезпеки та перемістились до найпростішого укриття. Урок був продовжений вже у захисній споруді.

Після закінчення заходу діти отримали розмальовки та тематичні листівки застережливого характеру.