ВАНДАЛІЗМ

Дата: 11.05.2023 12:07

Знаєте, кожен із нас хоче жити в комфортному й красивому місті, в якому всі вулички підметені, трава скошена, дороги заасфальтовані та освітлені найменші куточки. Проте, коли одні люди дбають про весь цей добробут — інші не то що не цінять чужу роботу, а ще й усе руйнують…

Як повідомив головний інженер КП «Богуславблагоустрій» Валентин Анатолійович Якобчук, днями вандали, не маючи страху ні перед небезпекою, ні перед законом, вирізали провід із опор вуличного освітлення біля пам’ятника Марусі Богуславці. Тепер 5 опор в цьому казковому місці, де полюбляють відпочивати як богуславці, так і гості міста, не мають освітлення.

Працівники КП «Богуславблагоустрій» вже закупили потрібний матеріал та проводять відновлювальні роботи, тож на вихідні біля Марусі Богуславки знову засяють вуличні ліхтарі.