ШАНОВНІ ЛІКВІДАТОРИ АВАРІЇ НА ЧАЕС!

Дата: 14.12.2023 08:29

Одну з найбільших у світі техногенних катастроф — аварію на Чорнобильській атомній електростанції — знає і пам’ятає весь світ. Сьогодні, 14 грудня, ми вшановуємо учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Ми глибоко вдячні всім учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи ХХ століття, які виявили героїзм, самовідданість та мужність у тих екстремальних обставинах.

Низько вклоняємось усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС, які, не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в 30-кілометровій зоні радіаційного лиха. Дякуємо тим, хто зупинив розбурхану стихію некерованої ядерної реакції і зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи.

Щиро бажаємо всім вам та вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди!

З повагою — міський голова Віталій ХОМЕНКО.