Богуславська міська громада
Київська область, Обухівський район

ПРОГРАМА ПІДТРИМКИ ТА РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА ВЕТЕРАНІВ ТА ЧЛЕНІВ ЇХНІХ РОДИН «МРІЇ БЕЗ МЕЖ»

Дата: 10.06.2024 08:50
Кількість переглядів: 97

Фото без опису

 

ГО «ЦЕНТР ПІДТРИМКИ ТА ЗАХИСТУ ВЕТЕРАНІВ, ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ ТА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ» здійснює реалізацію Програми підтримки та розвитку підприємництва ветеранів та членів їхніх родин «Мрії без меж» (#МрііБезМеж).

Проект втілюється в життя за підтримки Українського Ветеранського Фонду та ІСАР «Єднання» у межах проекту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання в консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень і Центром демократії та верховенства права завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у партнерстві з ВМГО «Соціальний вектор», Державною агенцією промоції культури України і ГО «Український центр розвитку культур  «Єднання».

Проєкт дозволить разом стати тією силою, яка згуртує учасників, розкриє їхній  потенціал та створить належні умови для підвищення конкурентоспроможності та популяризації ветеранського бізнесу на внутрішньому й зовнішніх ринках.

Наша навчальна програма спрямована на посилення ролі ветеранів з інвалідністю в українському суспільстві, підтримку їх у самореалізації та підвищенні впевненості у своїх силах. Менторська програма працюватиме у двох напрямках: сприяння особистісному та кар’єрному розвитку учасників.

#МріїБезМеж - безкоштовна навчальна програма для ветеранів,  які бажають зробити перші кроки в започаткуванні власної справи або мають намір працювати зі своєю кар’єрою/мають намір змінити місце роботи.

#МріїБезМеж - тренінгова програма, покликана допомогти ветеранам, які хочуть створити та розвинути власну справу в Україні, досягти фінансової незалежності, прокачати навички пітчингу та стати ефективними лідерами в часи невизначеності. Також прокачати навички бізнесового маркетингу та брендингу, як впроваджувати інновації.

Запрошуємо 28 ветеранів/ветеранок війни, які втратили працездатність унаслідок поранення, контузії або каліцтва, отриманих на фронті; ветерани/ветеранки українсько-російської війни, які мають інвалідність, а також члени їхніх родини до участі у підтримки та розвитку підприємництва ветеранів та членів їхніх родин #МріїБезМеж. У виняткових випадках до участі у проєкті можуть допускатись представники інших категорій.

Ця можливість для тих, хто:

-           є громадянином/кою України (адже це наша superpower);

-           має бізнес-ідею і не боїтесь мрії втілювати в життя;

-           має намір працювати із своєю кар’єрою/має намір змінити місце роботи;

-           має високий рівень мотивації та бажання творити зміни для себе і країни.

Основні заходи/навчання відбуватимуться в м. Київ 14-17 червня 2024 року.

На період проведення заходу організатори покривають усі витрати, пов’язані з проживанням та харчуванням учасників. Оплата проїзду здійснюється за власний рахунок учасників.

Відбір учасників відбуватиметься на основі якісної заявки, яку ви можете знайти за посиланням: 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdOCGl868_vVD5Z_nMn6sPAwkSc7yAtbn4wOeiTNJfrNuf2rw/viewform?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR3_zm-T5DypDan9a7BkXg3i96xFqGtL7odYNWb7RUqoZfhUq-qMgr8-1fc_aem_AR9uSormE8QF12Ccj3expcGEneihCkcJ44t378GHUUHLXWsyDjlASGW4uOpu1VA9LDy2eBmI6ddvwoYh8zBCQ3c4  


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень