Богуславська міська громада
Київська область, Обухівський район

ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ: ПАМ’ЯТЬ ПРО ПЕРШИХ ДОБРОВОЛЬЦІВ

Дата: 20.02.2026 11:10
Кількість переглядів: 196

Фото без опису

 

20 лютого, у День вшанування Героїв Небесної Сотні, в Богуславі біля пам’ятної свічки відбувся мітинг-реквієм та церемонія покладання квітів.

У заході взяли участь представники влади на чолі із міським головою Віталієм Хоменком, працівники виконавчого комітету Богуславської міської ради, відділу культури, молоді та спорту, освітяни, духовенство та небайдужі жителі міста.

Розпочався захід хвилиною мовчання. Під тужливий відлік метронома та спільне виконання Гімну України присутні згадали тих, хто 12 років тому віддав життя за європейське майбутнє нашої країни, тих, чиї життя обірвала російсько-українська війна.

Очільник Богуславської громади разом із представниками громадськості поклав квіти вдячності і шани до підніжжя пам’ятного знака.

Спільну молитву за полеглих Героїв провели священнослужителі Богуславського благочиння ПЦУ у супроводі півчої.

Пам’ять про подвиги Героїв Небесної Сотні та всіх полеглих захисників назавжди закарбована в історії нашої громади та в серцях кожного із нас…

Ольга Половець, ВК БМР.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень