ДОРОГІ Й ЧАРІВНІ ЖІНКИ, ДІВЧАТА, НАШІ НЕЗЛАМНІ БЕРЕГИНІ БОГУСЛАВЩИНИ!
Дата: 08.03.2026 07:23
Кількість переглядів: 169

Сьогодні хочу привітати вас не із звичайним святом весни, а із днем рівності, професіоналізму та вашої впевненості у власних силах.
У цей надскладний час ви не лише є ніжними й люблячими дружинами, матусями, доньками, а й вміло керуєте підприємствами, рятуєте життя, виховуєте майбутні покоління, організовуєте волонтерські клуби та створюєте для захисників надійний тил.
Дякую за ваш внесок у розвиток Богуславської громади! Дякую, що надихаєте своєю енергією, стійкістю та професіоналізмом!
Бажаю, щоб кожен ваш день був сповнений поваги, визнання ваших заслуг та нових життєвих звершень!
Нехай весна принесе внутрішній спокій та нові можливості. Зі святом!
З повагою і вдячністю — міський голова Віталій ХОМЕНКО.
« повернутися