БЛАГОУСТРІЙ: ПРОДОВЖУЄМО ОБЛАГОРОДЖУВАТИ РІДНИЙ БОГУСЛАВ
Дата: 12.03.2026 16:06
Кількість переглядів: 160

Роботи в комунальників КП «Богуславблагоустрій» вистачає щодня, особливо після сезонних змін. Проте, незважаючи на великий обсяг рутинної щоденної роботи — від прибирання вулиць до вивезення сміття, вони продовжують прикрашати та облагороджувати наш Богуслав.
Сьогодні комунальники встановили ще дві новенькі паркові лавки обіч тротуару, біля переходу від острова «Казка» до «Будинку культури».
Тепер перехожі, особливо люди похилого віку та матусі з дітками, зможуть перепочити на зручних лавках та помилуватися краєвидами рідного Богуслава. Дякуємо нашим невтомним працівникам за старанність і турботу про затишок!
Ольга Половець, ВК БМР.
