про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади

виконавчого комітету Богуславської міської ради

Виконавчий комітет Богуславської міської ради,  що знаходиться за адресою: м. Богуслав, вул. Шевченка, 40, тел. 5-34-54 оголошує конкурс на заміщення вакантної посади  провідного спеціаліста юридичного відділу виконкому Богуславської міської ради.

Вимоги до кандидатів: вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста за відповідним напрямом професійного спрямування «Правознавство», стаж роботи за фахом на державній службі та/або на службі в органах місцевого самоврядування не менше двох років, або досвід роботи в інших сферах не менше трьох років, вільне володіння державною мовою та персональним комп’ютером.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру, умов оплати праці, переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних  повноважень надається за тел. – 5-34-54  або під час особистого прийому (каб. 9) щоденно, з 9.00 до 17.00.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

• заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та її проходження;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання;
  • електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, за встановленою формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) шляхом її заповнення на офіційному веб-сайті НАЗК за адресою www.nazk.gov.ua та роздруковану з офіційного веб-сайту у паперовому вигляді.
  • копію паспорта громадянина України;
  • копію військового квитка (для військовозобов’язаних).

Документи приймаються протягом 30 календарних  днів із дня виходу публікації про оголошення конкурсу.

про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад

виконавчого комітету Богуславської міської ради

Виконавчий комітет Богуславської міської ради,  що знаходиться за адресою: м.Богуслав, вул. Шевченка, 40, тел. 5-11-73 оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

• Відділу фінансів, економіки та бюджету: провідного спеціаліста-бухгалтера, провідного спеціаліста-економіста (2 штатні посади), спеціаліста 1 категорії-бухгалтера.
  • Спеціаліста 1 категорії з питань сім’ї, дітей та молоді.

Вимоги до кандидатів: повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста за відповідним напрямом професійного спрямування, стаж роботи за фахом на державній службі та/або на службі в органах місцевого самоврядування не менше двох років, або досвід роботи в інших сферах не менше трьох років, вільне володіння державною мовою та персональним комп’ютером.

• заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
    • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
    • електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, за встановленою формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) шляхом її заповнення на офіційному веб-сайті НАЗК за адресою www.nazk.gov.ua та роздруковану з офіційного веб-сайту у паперовому вигляді.
    • копію паспорта громадянина України;
    • копію військового квитка (для військовозобов’язаних).

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру, умов оплати праці, переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень надається за тел. 5-11-73 або під час особистого прийому (каб.3) щоденно, з 9.00 до 17.00.

Міський голова                                                                                                    В.М.Дяченко

Заява про участь у конкурсі