про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади

виконавчого комітету Богуславської міської ради

«Виконавчий комітет Богуславської міської ради,  що знаходиться за адресою: м.Богуслав, вул. Шевченка, 40, тел. 5-11-73 оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста 1 категорії-бухгалтера відділу фінансів, економіки та бюджету.

Вимоги до кандидатів: повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста за відповідним напрямом професійного спрямування, стаж роботи за фахом на державній службі та/або на службі в органах місцевого самоврядування не менше двох років, або досвід роботи в інших сферах не менше трьох років, вільне володіння державною мовою та персональним комп’ютером.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру, умов оплати праці, переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних  повноважень надається за тел. – 5-34-54  або під час особистого прийому (каб. 9) щоденно, з 9.00 до 17.00.

Документи приймаються протягом 30 календарних  днів із дня виходу публікації про оголошення конкурсу.»

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

• заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та її проходження;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання;
  • електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, за встановленою формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) шляхом її заповнення на офіційному веб-сайті НАЗК за адресою www.nazk.gov.ua та роздруковану з офіційного веб-сайту у паперовому вигляді.
  • копію паспорта громадянина України;
  • копію військового квитка (для військовозобов’язаних).

Заява про участь у конкурсі