Хоменко Віталій Миколайович

Народився 22 жовтня 1967 року, в с.Стеблів, Корсунь-Шевченківського району, Черкаської області. Громадянин України.

В 1993 році закінчив Харківський державний аграрний університет зі спеціальністю землевпорядкування.

В 2017 році закінчив Національний університет біоресурсів і природокористування України зі спеціальністю державна служба.

1990 рік - провідний спеціаліст по впровадженню контурно-меліоративної системи в районному агропромисловому обєднанні.

1991-1993 роки - головний спеціаліст відділу землекористування, землеустрою і охорони земель райвиконкому.

1993 рік  - інструктор ринку у Богуславський райкоопзаготпром, 1994 рік -  заступник директора по торгівлі та ринку. У зв’язку з реорганізацією колгоспного ринку, 03.04.1996 року переведений директором колгоспного ринку.

1996 рік - член колгоспу «Колос» с.Шупики, заступник голови колгоспу. 2001-2005 роки - голова правління ВАТ «Богуславське хлібоприймальне підприємство».

2005 рік -  виконавчий директор з питань землевпорядкування та права ПП «Меридіан».

2008-2015 роки - директор Київського регіонального відділення Аграрного фонду.

2015 рік -  голова Богуславської районної державної адміністрації, прийняв присягу державного службовця. Звільнений за власним бажанням із займаної посади 29.04.2016 року.

2018 рік - генеральний директора ТОВ «Агро Дом»

04.12.2020 року обраний на посаду Богуславського міського голови, прийняв присягу посадової особи місцевого самоврядування.

Одружений, має доньку.