A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Богуславська міська громада
Київська область, Обухівський район

Персональний склад виконавчого комітету

Прізвище, ім’я, по-батькові

Посада

Дні та часи прийому

1.

Хоменко Віталій Миколайович

Міський голова

Середа з 8-00 до 12-00

2.

Шпак Владислав Геннадійович

Секретар ради

Середа з 8-00 до 12-00
П’ятниця з 8-00 до 12-00

3.

Салата Олександр Петрович

Перший заступник міського голови

Середа з 8-00 до 12-00
П’ятниця з 8-00 до 12-00

4.

Гогуля Олександр Миколайович

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів

Середа з 8-00 до 12-00
П’ятниця з 8-00 до 12-00

5.

Поліщук Оксана Василівна

Начальник соціально-гуманітарного управління

Середа з 8-00 до 12-00,

П’ятниця з 8-00 до 12-00

6.

Матяш Світлана Володимирівна

Начальник юридичного відділу

Середа з 8-00 до 12-00,

П’ятниця з 8-00 до 12-00

7.

Теребун Галина Михайлівна

Начальник відділу містобудування та архітектури

Середа з 8-00 до 12-00,

П’ятниця з 8-00 до 12-00

8.

Замирайло Тетяна Олександрівна

Староста села Киданівка

Середа з 8:00 до 12:00

П'ятниця з 8:00 до 12:00

9.

Хоменко Віктор Олександрович

Староста села Розкопанці

Середа з 8-00 до 12-00,

П’ятниця з 8-00 до 12-00

10.

Харченко Володимир Петрович

 

 

Староста сіл Хохітва, Івки, Поташня

 

Середа з 8-00 до 12-00,

П’ятниця з 8-00 до 12-00.

11.

Жильчук Анатолій Олександрович

Староста сіл Вільховець, Калинівка, Половецьке, Семигори

Середа з 8-00 до 12-00,

П’ятниця з 8-00 до 12-00

12.

Руленко Людмила Іванівна

Староста сіл Тептіївка, Дешки

Середа з 8-00 до 12-00,

П’ятниця з 8-00 до 12-00

13.

Шнуренко Володимир Іванович

Староста сіл Дибинці, Бородані, Синиця

Середа з 8-00 до 12-00,

П’ятниця з 8-00 до 12-00

14.

Васильченко Галина Василівна

Староста сіл Ісайки, Яцюки

Середа з 8-00 до 12-00,

П’ятниця з 8-00 до 12-00

15.

Совенко Михайло Андрійович

Староста сіл Мисайлівка, Чайки

Середа з 8-00 до 12-00,

П’ятниця з 8-00 до 12-00

16.

Рудешко Світлана Миколаївна

Староста села Москаленки

Середа з 8-00 до 12-00,

П’ятниця з 8-00 до 12-00

17.

Артеменко Галина Василівна

Староста сіл Саварка, Лютарі

Середа з 8-00 до 12-00,

П’ятниця з 8-00 до 12-00

18.

Ткаченко Олександр Михайлович

Староста сіл Шупики, Карандинці, Туники

Середа з 8-00 до 12-00,

П’ятниця з 8-00 до 12-00

19.

Крюк Людмила Василівна

Староста села Біївці

Середа з 8-00 до 12-00,

П’ятниця з 8-00 до 12-00

20.

Штефан Ігор Петрович

Тимчасово не працюючий

 

21.

Хоменко Роман Володимирович

Консультант Богуславської державної нотаріальної контори

 

22.

Притула Юрій Васильович

Провідний інженер УКР ГМІ ДСНС України ТА НАН України

 

23.

Марушевський Михайло Леонідович

Водій санітарного транспорту Богуславської станції екстренної медичної допомоги

 

24.

Янушевич Євген Євгенійович

Тимчасово не працюючий

 

25. Чавченко Михайло Сергійович Помічник майстра ПП "Ярослав"  
26. Шарлай Олена Миколаївна Приватний підприємець  
27. Резніченко Світлана Олександрівна Генеральний директор ТОВ ДОЗ СТ "Чайка"  
28. Лінський Олександр Анатолійович заступник генерального директора ТОВ "ГАРАНТ-БЕЗПЕКА БОГУСЛАВ"  
29. Ткач Валентина Іванівна Тимчасово не працююча  

 

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень