Соціально-гуманітарне управління

Соціально-гуманітарне управління виконавчого комітету Богуславської міської ради є виконавчим органом Богуславської міської ради та здійснює свою діяльність відповідно до Положення про соціально-гуманітарне управління виконавчого комітету Богуславської міської ради.

Начальник управління

Поліщук Оксана Василівна

sgu_boguslavmr@ukr.net

(04561) 5-11-73

Заступник начальника управління - начальник відділу освіти

Духан Ольга Іванівна

sgu_boguslavmr@ukr.net

Начальник відділу культури, молоді та спорту

Куценко Тетяна Володимирівна

sgu_culturemr@ukr.net

Начальник відділу соціального захисту населення

Вісьтак Руслана Дмитрівна

vistak_rusy@ukr.net

Управління було утворене Богуславською міською радою відповідно до рішення сесії Богуславської міської ради від 04 червня 2020 року № 512-24-VII «Про внесення змін до структури виконавчих органів ради, затвердження штатних розписів» з метою реалізації завдань місцевого самоврядування у сфері освіти, культури, молоді, спорту та соціального захисту населення.

В структуру Управління входять Відділ освіти, Відділ культури, молоді та спорту та Відділ соціального захисту населення.

Відділ освіти – 21 заклад освіти, а саме:

5 закладів дошкільної освіти;

13 закладів загальної середньої освіти:

1 опорний з філією (Богуславський академічний ліцей №1 та Біївецька філія)

1 ліцей (Богуславський ліцей №2)

1 НВО (Ліцей №3 – Мала академія наук)

4 гімназії (Вільховецька гімназія, Ісайківська гімназія, Мисайлівська гімназія, Хохітвянська гімназія)

5 НВК (Дибинецький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа – дитячий садок"

Киданівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа – дитячий садок"

Саварський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа – дитячий садок"

Тептіївський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа – дитячий садок"

Шупиківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа – дитячий садок")

1 ЗОШ (Розкопанецька ЗОШ І-ІІ ступенів)

1 Богуславський районний центр дитячої та юнацької творчості

1 Дитячо-юнацька спортивна школа

1 Комунальна установа "Інклюзивно-ресурсний центр"

Відділ культури, молоді та спорту:

Комунальний заклад "Публічна бібліотека" Богуславської міської ради Київської області:

Міська бібліотека для дорослих "Публічна бібліотека";

Центр організаційно-інформаційної діяльності Комунального закладу «Публічна бібліотека»;

Міська бібліотека-філія обслуговування  дітей Комунального закладу «Публічна бібліотека»

18 сільських бібліотек-філій

Базовий комунальний клубний заклад "Будинок культури" Богуславської міської ради Київської області:

21 сільська клубна філія

Комунальний заклад "Музеї історії Богуславщини" Богуславської міської ради Київської області:

Музей історії Богуславщини

Меморіальний Музей Марко Вовчок

Меморіальний Музей І.М. Сошенка

Комунальний заклад "Богуславська школа мистецтв" Богуславської міської ради Київської області.

Базовий комунальний спортивний заклад "Колос" Богуславської міської ради Київської області.

Наказа №95 від 06.09.2021 року "Про організацію роботи щодо обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів закладів загальної середньої освіти Богуславської міської ради