Конкурси

Конкурс на визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів, що утворюються на території Богуславської міської територіальної громади

Виконавчий комітет Богуславської міської ради оголошує про проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів, що утворюються на території Богуславської міської територіальної громади.

Місце і час проведення конкурсу: вул. Франка Івана, 4 м. Богуслав, Київська обл., Україна, 09701 кабінет 210, 2 поверх.

Дата та час проведення конкурсу – 05.04.2023 року о 10.00 годині.

Ознайомитися із умовами проведення конкурсу та конкурсною документацією можна у заступника голови конкурсної комісії – начальника відділу ЖКГ, комунальної власності, інфраструктури та цивільного захисту населення Кулікової Ольги Євгеніївни, тел. 5- 11-74.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

Наявність матеріально-технічної бази;

Вартість надання послуг;

Досвід роботи   з   надання   послуг  з  вивезення  побутових відходів;

Наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації;

Спроможність роздільного збирання побутових відходів.

Характеристика території,  де повинні надаватися послуги з вивезення побутових відходів:  територія Богуславської міської територіальної громади Обухівського району Київської області. Об’єкти утворення побутових відходів, та їх місцезнаходження: місто Богуслав – багатоквартирні житлові будинки – 75; приватні житлові будинки – 4199; юридичні особи та фізичні особи-підприємці – 1745; об’єднання співвласників багатоквартирних будинків та ЖБК – 18; старостинські округи громади – 2456 буд. Середня відстань до об’єктів поводження з відходами – 10 км.

Характеристика об’єктів утворення побутових відходів за джерелами їх утворення

Назва об'єкта утворення побутових відходів

Показник

Багатоквартирні житлові будинки:

75

кількість та місцезнаходження будинків, де створені об'єднання співвласників багатоквартирних будинків; житлово-будівельні кооперативи

18

кількість мешканців таких будинків

5093

Місцезнаходження будинків

м. Богуслав

Приватні житлові будинки:

загальна кількість будинків

6655

кількість мешканців таких будинків

16405

Місцезнаходження будинків

Богуславська МТГ

характеристика під'їзних шляхів

асфальтовані

Загальна кількість юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців:

1475

Місцезнаходження юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

Богуславська МТГ

Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій - Конкурсна пропозиція надається конкурсній комісії до 17.00 години 03.04.2023 року будь-яким зручним учаснику конкурсу способом (особисто або надсилається поштою рекомендованим листом), крім суботи і неділі, за адресою Робочого органу, вказаною у конкурсній документації.