Київська область, Обухівський район

ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань: Виконавчий комітет Богуславської міської ради; вул. Франка Івана, 4, м. Богуслав, 09701; код за ЄДРПОУ – 05408830

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Капітальний ремонт Парку Слави з влаштування Алеї Слави для вшанування пам’яті загиблих захисників України по вулиці Миколаївська в місті Богуслав Обухівського району Київської області (ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)

3. Ідентифікатор закупівлі (заповнюється у разі проведення закупівлі за конкурентною або переговорною процедурою): UA-2024-06-05-001914-a

4. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до затвердженої проектно-кошторисної документації. У разі, якщо інформація про необхідні технічні характеристики предмета закупівлі містить посилання на конкретні торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, мається на увазі «або еквівалент». Технічне завдання передбачене Додатком 2 до Тендерної документації.

5. Розмір бюджетного призначення погоджений на 2024 рік: 1 766 498,00 грн.

6. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: Відповідно до розробленої та затвердженої в установленому порядку проектно-кошторисної документації для реалізації заходу передбачені видатки в рамках програми  «Влаштування Алеї Слави для вшанування загиблих захисників України», затвердженою рішенням сесії Богуславської міської ради Київської обласної ради від 27.03.2024 року № 3706-61-VІІІ

7. Очікувана вартість предмета закупівлі становить: 1 766 498,00 грн

8. Обґрунтування розміру очікуваної вартості предмета закупівлі: Очікувана вартість робіт з будівництва, капітального ремонту та реконструкції визначається з урахуванням Кошторисних норм України «Настанова з визначення вартості будівництва», затверджених наказом Міністерства розвитку громад та територій України № 281 від 01.11.2021 «Про затвердження кошторисних норм України у будівництві» (далі Настанова), відповідно до технічного завдання (Додаток 2 до тендерної документації).