Про встановлення місцевих податків і зборів на території Богуславської міської територіальної громади з 2025 року

Оголошення про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Богуславської міської територіальної громади», що вступатиме в дію з 2025 року

Відповідно до ст. 9 ст.13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», постанови КМУ від 24.05.2017р.  № 483, у відповідності до норм Податкового кодексу України, з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, Богуславська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта - рішення Богуславської міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Богуславської міської  територіальної громади».

Даний проект рішення розроблений відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Податкового кодексу та спрямований на розширення бази оподаткування, врегулювання спірних питань, задоволення  потреб громадян та суб’єктів підприємницької діяльності в здійсненні господарської діяльності та захисті їх законних прав та інтересів, залучення додаткових коштів до місцевого бюджету. В даному проекті рішення в порівнянні з попереднім були внесені зміни до ставок податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки. Наказом Міністерства економіки України від 16.05.2023 року №3573 «Про затвердження національного класифікатора НК 018:2023 та скасування національного класифікатора ДК 018:2000» скасовано з 01.01.2024 року Класифікатор ДК 018-2000 та введено в дію новий класифікатор, тож з метою уникнення розбіжностей проблемних питань у визначенні об’єктів оподаткування платниками податку були внесені зміни до Додатку 2 «Ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», в якому ставки визначені згідно нового класифікатора.

Податок на землю, Єдиний податок, Транспортний, Туристичний податки не змінювалися.

Зауваження та пропозиції від фізичних осіб та юридичних осіб приймаються у письмовому вигляді до 28 червня 2024 року за адресою:

09701,  Київська обл.,  Богуславський р-н.,  м.Богуслав,  вул. Франка І., 4

На електронну адресу: boguslav_mrada@ukr.net

Проєкт рішення "Про встановлення місцевих податків і зборів на території Богуславської міської територіальної громади на 2025 рік"