КНП БМР "Богуславський ЦПМСД"

КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО БОГУСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БОГУСЛАВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" є закладом охорони здоров'я — унітарним некомерційним підприємством, що надає первинну медичну допомогу та здійснює управління медичним обслуговуванням населення міста Богуслав, вживає заходи з профілактики захворювань населення та підтримання громадського здоров’я.

Підприємство здійснює господарську некомерційну діяльність, спрямовану на досягнення соціальних та інших результатів без мети одержання прибутку.

Підприємство у своїй діяльності керується Конституцією України, Господарським та Цивільним Кодексами України, законами України, постановами Верховної Ради України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, наказів та інструкцій Міністерства охорони здоров’я України, рішень органів місцевого самоврядування, міської ради, розпоряджень міського голови та  Статутом.

Керівник -  Пивовар Валентина Дмитрівна

АДРЕСА

Україна, 09701, Обухівський район

Богуслав, вул. Івана Франка,  27,