Оголошення про оприлюднення проекту регуляторного акта- «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Богуславської міської територіальної громади з 2022 року»

Відповідно до ст. 9 ст.13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», постанови КМУ від 24.05.2017р.  № 483, у відповідності до норм Податкового кодексу України, з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, Богуславська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу проекту рішення Богуславської міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Богуславської міської  територіальної громади з 2022 року». Даний проект рішення розроблений відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Податкового кодексу та спрямований на розширення бази оподаткування, врегулювання спірних питань, задоволення  потреб громадян та суб’єктів підприємницької діяльності в здійсненні господарської діяльності та захисті їх законних прав та інтересів, залучення додаткових коштів до місцевого бюджету. З проектом регуляторного акта можна ознайомитись на офіційному сайті Богуславської міської ради https://boguslavska-gromada.gov.ua в розділі – регуляторна діяльність. Зауваження та пропозиції від фізичних осіб та юридичних осіб приймаються у письмовому вигляді упродовж одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу за адресою:

09701,  Київська обл.,  Богуславський р-н.,  м.Богуслав,  вул. Франка І., 4

На електронну адресу: boguslav_mrada@ukr.net

Оголошення про оприлюднення проекту регуляторного акта - «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Богуславської міської територіальної громади з 2022 року»

План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Богуславської міської ради на 2021 рік

Про встановлення місцевих податків і зборів на території Богуславської міської   територіальної громади з 2022 року.

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення Богуславської міської ради  «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Богуславської територіальної громади з 2022 року»

Рішення №1182-13-VIII від 25.06.2021 року "Про встановлення місцевих податків і зборів на території Богуславської міської  територіальної громади з 2022 року"

Рішення №1630-19-VIII від 30.08.2021 року "Про затвердження річного плану діяльності  з підготовки проектів регуляторних актів  Богуславською міською радою на 2021 рік"