Богуславська міська громада
Київська область, Обухівський район

Про встановлення місцевих податків і зборів на території Богуславської міської територіальної громади з 2024 року

Оголошення про оприлюднення проекту регуляторного акта- «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Богуславської міської територіальної громади з 2024 року»

         Відповідно до ст. 9 ст.13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», постанови КМУ від 24.05.2017р.  № 483, у відповідності до норм Податкового кодексу України, з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, Богуславська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта - рішення Богуславської міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Богуславської міської  територіальної громади з 2024 року».

          Даний проект рішення розроблений відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Податкового кодексу та спрямований на розширення бази оподаткування, врегулювання спірних питань, задоволення  потреб громадян та суб’єктів підприємницької діяльності в здійсненні господарської діяльності та захисті їх законних прав та інтересів, залучення додаткових коштів до місцевого бюджету.

         З проектом регуляторного акта можна ознайомитись на офіційному сайті Богуславської міської ради https://boguslavska-gromada.gov.ua в розділі – регуляторна діяльність.

         Зауваження та пропозиції від фізичних осіб та юридичних осіб приймаються у письмовому вигляді до 28 червня 2023 року за адресою:

09701,  Київська обл.,  Богуславський р-н.,  м.Богуслав,  вул. Франка І., 4

         На електронну адресу: boguslav_mrada@ukr.net

 

Проєкт рішення Про встановлення місцевих податків і зборів на території Богуславської міської територіальної громади з 2024 року

Рішення "Про встановлення місцевих податків і зборів на території Богуславської міської територіальної громади з 2024 року"

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень