Необхідні документи

1. Заява про взяття на квартирний облік (Зразок заяви)
  2. Довідка про місце реєстрації, проживання та склад сім’ї (форма № 3), видану КП «Богуславблагоустрій», ОСББ або старостинськими округами Богуславської ОТГ (Зразок Форми 3)
  3. Акт обстеження житлово-побутових умов.
  4. Копії:
    • ордера на займане приміщення
    • свідоцтва про право власності на житло (при наявності оригіналу)
  5. Копія технічного паспорту на займане приміщення (при наявності оригіналу).
  6. Копії паспортів всіх дорослих членів родини, які зараховуються на квартирний облік (при наявності оригіналу).
  7. Копія свідоцтва про шлюб (при наявності оригіналу).
  8. Копія свідоцтва про народження неповнолітніх дітей (при наявності оригіналу).
  9. Довідки з місця роботи або навчання
  10. Довідка про те, чи перебувають члени сім’ї на квартирному обліку за місцем роботи.
  11. Копія пенсійного посвідчення (при наявності оригіналу)
  12. Копія ідентифікаційних кодів всіх членів родини (при наявності оригіналу).
  13. Довідка з попереднього місця проживання, починаючи з 1992 року (про наявність чи відсутність приватної власності за попередньою адресою).
  14. Інформаційну довідку з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна щодо суб’єкта (всіх дорослих членів родини, які зараховуються на квартирний облік)
  15. При наявності пільг подаються наступні документи:
  • оригінал медичного висновку;
  • копію довідки медико-соціальної експертної комісії (при наявності оригіналу);
  • для учасників бойових дій – копію посвідчення (при наявності оригіналу);
  • довідку з Управління соціального захисту населення Богуславської РДА про отримання допомоги на дитину та витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про реєстрацію народження згідно з частиною першою статті 135 Сімейного кодексу України для отримання допомоги для одиноких матерів;
  • копію службового посвідчення (при наявності оригіналу) довідка з роботи працівника Національної поліції, МНС;
  • довідку з управління освіти та копія трудової книжки для науково-педагогічних працівників, які працюють в школах.
  • копію посвідчення та довіку з УСЗН для потерпілих внаслідок аварії на ЧАЕС 1 та 2 групи.
  • та інші документи, що надають право на отримання житла в позачерговому чи першочерговому порядку.

Примітка:

* Довідка по Ф. № 3 поновлюється щорічно в період перереєстрації черги кв.обліку з 01 жовтня по 31 грудня.

Документи для постановки на облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов Ви маєте можливість подати з 08.00 до 12.00 до Виконавчого комітету Богуславської міської ради, що знаходиться за адресою: вул. Франка Івана, 4.

Консультацію щодо збору документів для постановки на квартирний облік Ви можете отримати за телефоном 5-34-54