КП БМР «Богуславське житлово-комунальне підприємство»

Про підприємство

Комунальне підприємство Богуславської міської ради «Богуславське житлово-комунальне підприємство» створене відповідно до рішення Богуславської міської ради № 1197-16-VІIІ від 15 липня 2021 року.

Підприємство засноване на праві комунальної власності територіальної громади і підпорядковане Богуславській міській територіальній громаді, в особі Богуславської міської ради, в межах встановлених законодавством України та Статутом.

Метою діяльності Підприємства є виробництво та надання комунальних послуг населенню, бюджетним установам, господарчим суб’єктам, іншим споживачам, вивезення та утилізація твердих побутових та рідких відходів.

Також виробництво надає послуги щодо утримання будинків і споруд комунальної власності, санітарної очистки населених пунктів та догляд за міським санітарним полігоном, кладовищами, благоустрою, ритуального обслуговування населення, обслуговування та ремонт доріг вулиць населених пунктів, а саме (очищення від снігу, посипка доріг посипковим матеріалом під час ожеледиць) бюджетним організаціям і установам, іншим споживачам незалежно від форм власності; забезпечує належну експлуатації об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства, що належить до комунальної власності Богуславської територіальної громади; здійснює діяльність з виробництва, транспортування, постачання теплової енергії, а також надання послуг з централізованого опалення споживачам та інше.

Керівництво КП БМР «Богуславське житлово-комунальне підприємство»

Директор – Чуприна Олександр Антонович

Місцезнаходження юридичної особи:

09701, Київська обл., місто Богуслав, вул. Польова,  46-А

Телефон:    +38 (045) 61-53-190,  +38 (045) 61-51-996

Website: http://boguslav.kp.org.ua/news/

2023 РІК:

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР ВСТАНОВИТИ ЕКОНОМІЧНО ОБҐРУНТОВАНІ ТАРИФИ НА ПОСЛУГИ З ВИРОБНИЦТВА, ТРАНСПОРТУВАННЯ ТА ПОСТАЧАННЯ ТЕПЛОВОЇ ЕНЕРГІЇ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР ЗДІЙСНИТИ КОРИГУВАННЯ ДІЮЧИХ ТАРИФІВ НА ПОСЛУГИ З ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ВОДОВІДВЕДЕННЯ НА 2024 РІК

2024 РІК:

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО РОЗРАХУНОК ЕКОНОМІЧНО ОБҐРУНТОВАНОГО ТАРИФУ НА ПОСЛУГУ З ВИРОБНИЦТВА, ТРАНСПОРТУВАННЯ ТА ПОСТАЧАННЯ ТЕПЛОВОЇ ЕНЕРГІЇ З ВИКОРИСТАННЯМ АЛЬТЕРНАТИВНОГО ВИДУ ПАЛИВА (ПЕЛЕТИ) ПО КП БМР «БОГУСЛАВСЬКЕ ЖКП» НА 2023-2024 РОКИ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР ВСТАНОВЛЕННЯ ВУЗЛІВ КОМЕРЦІЙНОГО ОБЛІКУ