Засідання комісії

Дата: 06.09.2019 11:50

5 вересня відбулось засідання комісії з питань стратегічного розвитку та планування, бюджету і фінансів, регуляторної політики. Питання переобрання голови комісії ( діючий голова комісії - Олексієнко Олег Миколайович написав заяву за власним бажанням)  перенесено на розгляд чергової сесії, яка відбудеться 9 вересня о 08:00 год. в приміщенні міської ради за адресою: м. Богуслав, вул.Шевченка, 40. Комісія розглядала запропоновані зміни до міських - сільських програм та бюджетів в частині фінансування робіт по благоустрою Розкопанецької, Біївецької, Киданівської сільських рад. Також було розглянуто ряд звернень від організацій та громадян.