Засідання 4 сесії 7 скликання

Дата: 10.09.2019 08:51

9 вересня відбулась четверта сесія Богуславської міської ради сьомого скликання. На порядку денному було затвердження Програми "Соціальний захист населення с. Киданівка на 2019 рік", яка дає змогу жителям села на отримання незначної матеріальної допомоги за наявності звернення з усіма відповідними документами. Депутати затвердили "Комплексну програму підтримки АТО (ООС), членів їх сімей - мешканців Богуславської ОТГ та надання матеріально - технічної допомоги підрозділам, які беруть участь в зоні АТО (ООС) на 2019 - 2022 роки".Внесли зміни до програми Киданівської сільської ради "Сільські дороги на 2019 - 2021 роки", програми Розкопанецької та Біївецької сільської ради "Проведення ремонту вуличних доріг на 2016 - 2019 роки".Голосували за надання матеріальної допомоги (заяви громадянами надавались на розгляд комісій), внесення до міського (сільського) бюджетів, врегулювання земельних відносин та визначення часток в об'єкті нерухомого майна. Питання про звернення до Асоціації міст України та розгляд депутатського запиту депутата Татояна А. Г. було знято з повістки денної за своєю не актуальністю. Також депутат, голова комісії з питань стратегічного розвитку та планування, бюджету і фінансів, регуляторної політики Олексієнко О. М. відкликав свою заяву щодо зняття з нього повноважень голови комісії.