Богуславський РС ДСНС повідомляє!

Дата: 11.09.2019 15:01

За повідомленням Богуславського РС ДСНС на вулиці Соборна (біля гаражів) горить трав'яний настил. Шановні жителі міста, не забувайте, що  спалювання сухих рослинних залишків – небезпека для життя, здоров’я людини та навколишнього природного середовища. Спалювання сухих рослинних залишків стало для наших громадян настільки звичним, що практично не звертається увага на те, якої шкоди ці дії завдають довкіллю, життю та здоров’ю людей. При згоранні однієї тони рослинних залишків у повітря вивільняється майже 9 кг мікрочастинок диму. Дуже часто спалювання сухих рослинних залишків призводить до великомасштабних пожеж. Швидкість поширення вогню надзвичайно висока, тому локалізувати такі пожежі на відкритих територіях дуже важко.