Виїзний прийом в селі Біївці

Дата: 19.09.2019 15:24

Виїзний прийом в с. Біївці 17.09.19 р.був проведений першим заступником міського голови Лелекою Юрієм Михайловичем. Спочатку заступник об'їхав вулиці, які після попереднього виїзного прийому мали підсипати щебнем та проконтролював здійснення даного процесу. На саму зустріч прийшли лише 2 небайдужі жительки села але переймалися вони багатьма питаннями. Кукла Галина Михайлівна цікавилась святкуванням Дня села, адже 2 роки вже не святкують. Науменко Валентина Федорівна попросила перевірити освітлення біля її будинку по вул. Вербова. Також по вул. Вербова та Загребельна постійно вибиває світло, про це повідомляли Київобленерго вже під час минулого виїзного прийому. Юрій Михайлович знову зателефонував та попросив вирішити дане питання. Святкування дня села перший заступник спільно з в.о.старости вирішили перенести на більш теплу пору року. Рішенням 4 сесії Богуславської міської ради були внесені зміни до рішення 44 сесії Біївецької сільської ради " Про сільський бюджет на 2019 рік" із збільшенням його на 90 тис.грн.за рахунок коштів, які економляться в сільському бюджеті на виплаті заробітної плати в.о. старости. Частину цих коштів заплановано використати на проведення вуличного освітлення по вулицях Микичена та Молодіжна. Відвідав заступник вул. Зелений Яр де Миргородський Петро Михайлович попросив засипати камінцями частину вулиці на якій зупиняється автолавка та сходяться 2 вулиці, адже в дощову пору року в цьому місці води по коліна. Вирішено зробити обрізку дерев в тих місцях де вони зовсім закривають ліхтарі та встановити ще додаткове освітлення. По вул. Глибока завезені на купи камінці, залишилось направити їх на місце призначення. (прохання з попереднього виїзного прийому). Також за погодженням з начальником відділу освіти Поліщук О. В.зі школи були забрані 8 парт та 16 стільців і надані в користування Центру дитячої та юнацької творчості м. Богуслав.