Подяка організаторам свята

Дата: 19.09.2019 15:26

Висловлюємо щиру подяку всім, хто прийняв участь в організації та проведенні святкування 987 - ї річниці нашого славного міста. А саме:
викладачам та студентам КВНЗ КОР "Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя - Левицького", працівникам Центру дитячої та юнацької творчості, працівникам Богуславського будинку культури, педагогам та вихованцям Богуславської школи мистецтв, учасникам та керівнику гурту "Спалах", викладачам Богуславського вищого професійного училища сфери послуг,та Державного навчального закладу "Богуславський центр професійно - технічної освіти", працівникам Богуславського РС - ГУ ДСНС України у Київській області та Богуславське відділення поліції, працівникам медичної сфери, працівникам Богуславського військового комісаріату, працівникам радіо Богуслав fm, колективу Fantasy day, операторам відео та фото зйомок, організаційному комітету Богуславської міської ради на чолі з Дяченком В. М.
Тільки разом ми зможемо зробити наше місто кращим!
Фото святкувань можна переглянути на фейсбук сторінці "Богуславської міської ради" -https://www.facebook.com/boguslavrada/