ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 01.10.2019 13:23

ОГОЛОШЕННЯ

Виконавчий комітет Богуславської міської ради звертається до мешканців Богуславської громади, які перебувають у черзі квартирного обліку на поліпшення житлових умов щодо обов’язкового оновлення своїх облікових справ у період з 1 жовтня по 31 грудня 2019 року.
Для перевірки облікових даних громадяни подають наступні документи:
- довідку з місця проживання про склад сім’ї та реєстрацію всіх членів сім’ї, які перебувають на квартирному обліку, а також чоловіка/дружини (у разі одруження), якщо вони зареєстровані за іншим місцем проживання;

- форма № 3 (витяг з будинкової  книги);

- довідку з місця роботи/навчання/або копія пенсійного посвідчення черговика;
- копії паспортів черговика та повнолітніх членів сім'ї;
- копії довідок про присвоєння ідентифікаційного номеру черговика та членів сім'ї;
- копії свідоцтв про народження неповнолітніх дітей;
- копії правоустановчого документу на займану житлову площу з зазначенням загальної та жилої площі житлового приміщення;
- документ, який дає право на включення до пільгової черги (оригінал і копія).
Також, для огляду подається будинкова книга, де зареєстрований черговик і члени його сім’ї та оригінали вищезазначених документів.
З метою уточнення даних та внесення змін до облікових справ, необхідно звернутися до виконавчого комітету Богуславської міської ради за адресою: м.Богуслав, вул. Шевченка, 40, каб. №9, телефон для довідок (04561) 5-11-73.