На третій сесій Богуславської міської ради депутатами було вирішено

Дата: 09.10.2019 15:46

На третій сесій Богуславської міської ради депутатами було вирішено звернутись до Богуславської Районної Ради про безоплатне прийняття майна (майнових прав) у комунальну власність Богуславської об'єднаної територіальної громади (в особі Богуславської міської ради) зі спільної власності територіальних громад сіл, міст Богуславського району Київської області, згідно чинного законодавства.
Перелік майна ( майнових прав) закладів освіти і культури додається.
На даному етапі Богуславська міська рада отримала лист - відповідь, в якому зазначається, що комісія рекомендувала не вносити дане питання на розгляд пленарного засідання чергової 42-ї сесії районної ради та відправити його на доопрацювання.