Виїзний прийом в селі Біївці

Дата: 10.10.2019 13:06

10 жовтня відбувся виїзний прийом громадян в с. Біївці. Перший заступник міського голови Лелека Ю. М. та в.о. старости Крюк Л.В. обговорили подальші дії щодо покращення умов розвитку села, освітлення, підсипання щебнем вулиць, накреслили приблизний маршрут вивозу сміття. Під час робочої поїздки найбільше звернень було по питанню паїв. Жителі просять посприяти в вирішенні фінансових виплат орендарями.
Науменко Валентина Федорівна подякувала за усунення проблеми вулиць - Загребельна та Вербова. (на даних вулицях постійно були перебої світла) Товстик Сергій Петрович звернувся до заступника стосовно вул. Стадіонна. Також в планах Сергія Петровича відкрити спортивну секцію в приміщенні Біївецької школи. Дане звернення на розгляді в начальника відділу освіти Поліщук О.В.
Відео матеріали зустрічі можна переглянути на фейсбук сторінці та ютуб каналі - Богуславська міська рада.