Виїзний прийом в селі Розкопанці

Дата: 24.10.2019 09:36

23 жовтня в с. Розкопанці відбувся виїзний прийом громадян. Жителі села, колективно звернулись до міського голови з проханням розібратись хто повинен обслуговувати, здійснювати ремонтні роботи на центральній вулиці (спуск з Богуслава на Розкопанці). Громадянка К. звернулась з проханням надати професійного електрика, який здійснить огляд і забезпечить належне функціонування освітлення панікадила (багатосвічник) в Розкопанецькому храмі Іоанна Богослова. Працівник ФАП написав список необхідного обладнання для надання належних мед.послуг (тонометр механ., фонендоскоп, бактерицидні лампа, деструктор для голок, глюкометр...). Частково вдалося відновити вуличне освітлення по вул. Лісова та Росьова. Цього ж дня мали завезти щебінь на вулиці Зелений Яр та Кільцева.