Про фінансові питання говорили в Богуславі!

Дата: 29.10.2019 10:23

Радник з питань місцевих фінансів Київського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe Ігор Дорош провів зустріч з фахівцями Богуславської міської ОТГ.

Спільно з представниками міської ради обговорили поточний стан реорганізаційних заходів по сільським радам, які увійшли до складу ОТГ, зокрема, ситуацію з розрахунками та бюджетною дисципліною, проведення інвентаризації, питання обліку і звітності в перехідний період.

"Окремо слід звернути увагу на дотримання термінів та етапність проведення усіх реорганізаційних заходів, оскільки вони відбуваються одночасно з бюджетним процесом та тісно взаємопов'язані з якістю планування бюджету ОТГ на наступний бюджетний період. Не слід забувати, що одна з головних задач - сформувати збалансований бюджет та програму соціально-економічного розвитку території" - зазначив Ігор Дорош.