Виїзний прийом в селі Хохітва

Дата: 29.10.2019 10:24

Виїзний прийом в с. Хохітва розпочався з невеличкого екскурсу в історію України, адже сьогодні 75 річниця визволення України від фашистських загарбників. На нараді обговорили місцеве сміттєзвалище, чищення доріг в зимовий період, укладання договорів з КП БРМ "Богуславблагоустрій" щодо вивезення побутових відходів. В.о. старости повідомив міського голову про нагальні проблеми с. Івки та с. Поташня. Зарубін Володимир Кирилович звернувся з проблемою утилізування води та відсутністю достатньої кількості стічних канав на вул. Шкільна. Рокошевська Лариса Іванівна поцікавилась планом розвитку туристичної галузі Богуславської ОТГ. Розповіла жінка про своє бачення туристичної сфери, позитивні і негативні сторони існуючих туристичних шляхів та музеїв. Пані Лариса також розповіла, що для туристів, які вперше відвідують наше місто дуже важко знайти сувенірну продукцію, магніти.