Богуславська міська громада
Київська область, Обухівський район

Засідання 9 (позачергової) сесії

Дата: 30.10.2019 14:32
Кількість переглядів: 491

Фото без опису

Відповідно до Закону України "Про добровільне об’єднання територіальних громад" депутати на дев'ятій (позачерговій) сесії Богуславської міської ради схвалили проект рішення про добровільне приєднання
територіальної громади сіл Вільховець, Калинівка, Половецьке, Семигори
Вільховецької сільської ради Богуславського району Київської області та
територіальної громади сіл Тептіївка, Дешки Тептіївської сільської ради
Богуславського району Київської області до Богуславської міської об’єднаної
територіальної громади Богуславського району Київської області.
Стаття 6. Порядок підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад

1. Сільський, селищний, міський голова після прийняття відповідною радою рішення про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад надсилає пропозицію про таке об’єднання сільському, селищному, міському голові суміжної територіальної громади.

2. Сільський, селищний, міський голова суміжної територіальної громади забезпечує вивчення пропозиції щодо добровільного об’єднання територіальних громад та її громадське обговорення, яке проводиться протягом 30 днів з дня надходження такої пропозиції. Після завершення громадського обговорення пропозиція подається до відповідної ради на наступну сесію для прийняття рішення про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад та делегування представника (представників) до спільної робочої групи або про відмову в наданні згоди.

3. У разі прийняття рішення про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад сільський, селищний, міський голова, який ініціював об’єднання, приймає рішення про утворення спільної робочої групи з підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад та інформує про це Верховну Раду Автономної Республіки Крим, Раду міністрів Автономної Республіки Крим, відповідні обласну раду, обласну державну адміністрацію.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень