Виїзний прийом в селі Біївці

Дата: 04.11.2019 15:08

Міський голова Вячеслав Дяченко сьогоднішній виїзний прийом в с. Біївці розпочав на свіжому повітрі. Жителі дякували Вячеславу Михайловичу та його заступнику Юрію Михайловичу за допомогу у вирішенні особистих питань. Мешканці вул. Громадянська провели екскурсію  вулицею та попросили попідсипати щебнем ями і в майбутньому вирішити проблему вуличного освітлення, адже на вулиці відсутні опори освітлення. Також в телефонному режимі перший заступник міського голови повідомив, що до кінця тижня щебінь буде завезено на вул. Зелений Яр та Стадіонна, вулиця Виноградна подана на капітальний ремонт в наступному році. Сільські мешканці висловили прохання організувати зустріч з працівниками УСЗН для інформування на рахунок субсидій та змін в законодавстві, а також посприяти в організації ямкового ремонту на центральній вулиці села.
Міський голова відвідав Біївецький НВК "ЗОШ І ступенів - дитячий садок" та  оглянув приміщення і територію в яких навчаються та відпочивають діти. Вячеслав Михайлович поцікавився температурним режимом в приміщенні, але помічник вихователя запевнила, що все відповідає нормам. В.о. директора   Задорожна А.О. звернулась з проханням до міського голови посприяти в придбанні технічного обладнання для дитячого садка та запчастин для транспортного засобу, що здійснює довіз діток.