Встановлення громадських бюветів!

Дата: 05.11.2019 10:12

Виконавчий комітет Богуславської міської ради 22 серпня 2019 року розглянув електронну петицію щодо встановлення в м. Богуслав громадських бюветів, яка набрала 101 голос на свою підтримку. Дяченко В. М. тоді ж наголосив, що питання забезпечення питною водою є вкрай важливим і до даного питання потрібно підійти з великою відповідальністю, адже потрібно здійснити технічні прорахунки можливих місць розташування бюветів, підїзду, охоронної зони, доступності якомога більшої кількості населення громади. Тоді ж міським головою були запропоновані 2  місця, а саме: парк Слави ( на правобережній частині міста) та парк Шевченка ( на лівому березі міста). На даному етапі спеціалістами підприємств КП БМР "Богуславблагоустрій" та КП БМР "Богуславводоканал" здійснюються заходи щодо розробки проектно - кошторисних розрахунків встановлення в м. Богуслав громадських бюветів в 2020 році. Тому просимо громадськість Богуслава долучитись до обговорення, висловлення своєї думки, припущень, пропозицій, підтримки чи навпаки відхилення попередньо запропонованих  місць для облаштування бюветів.